درخواست نتانیاهو از یهودیان جهان برای مقابله با جنبش «تحریم اسرائیل»

درخواست نتانیاهو از یهودیان جهان برای مقابله با جنبش «تحریم اسرائیل» shia muslim                   
نخست وزیر رژیم صهیونیستی از یهودیان جهان خواست تا با جنبش تحریم اسرائیل مقابله کنند.

به گزارش مصاف، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مراسم تجلیل از مسئولان آژانس یهود که برای قانع کردن یهودیان سراسر جهان برای مهاجرت به اسرائیل فعالیت می کند، از یهودیان جهان خواست تا در مبارزه با جنبش ضداسرائیلی تحریم وعدم سرمایه گذاری موسوم به «BDS» مشارکت کنند.

نتانیاهو گفت: ما را علیه جنبش«BDS» کمک کنید و مشروعیت را از کسانی تلاش می کنند مشروعیت ما را سلب کنند، سلب کنید.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد: اسرائیل خانه همه یهودیان است و باید هر یهودی در اسرائیل احساس راحتی کند.

رژیم اسرائیل بارها حمایت دولت‌های خارجی از نهادهای غیردولتی را که منتقد سیاست‌های خصمانۀ این رژیم علیه فلسطینیان هستند، محکوم کرده است.

گفتنی است، جنبش تحریم و عدم سرمایه گذاری در اسرائیل «BDS» یک گروه غیر دولتی است که برای تحریک جوامع غربی به تحریم آکادمیکی و اقتصادی ضد اسرائیل فعالیت می کند و این اقدام برای پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی بر سرزمین فلسطین است. 117 سازمان غیر دولتی فلسطینی این جنبش را در نهم ژوئیه 2005 میلادی تاسیس کردند و بنیانگذاری این جنبش با استناد بر یکی از بیانیه‌های سازمان ملل علیه رژیم آپارتاید آفریقای جنوبی انجام شد. حامیان این جنبش شامل چهره های دانشگاهی،‌اعضای اتحادیه های کارگری ، احزاب سیاسی و شهروندان سرزمین اشغالی است.

منبع: شبستان

کلید واژه های مطلب: درخواست   نتانیاهو   از   یهودیان   جهان   برای   مقابله   با   جنبش   «تحریم   اسرائیل»   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.