کشته شدن ۵ ایرانی عضو گروه تروریستی جبهة النصرة در حلب + تصاویر

کشته شدن ۵ ایرانی عضو گروه تروریستی جبهة النصرة در حلب + تصاویر shia muslim                   
گروه تکفیری جبهة النصرة که به جبهه فتح الشام تغییر نام داده مدعی شد که در عملیات شکست محاصره حلب پنج ایرانی عضو این گروه کشته شده‌اند.

به گزارش مصاف، هفته گذشته دومین حمله تروریست‌های تکفیری جبهة النصرة که به جبهه فتح الشام تغییر نام یافته در محله‌های غربی حلب با شکست سنگینی همراه بود.

با وجود اینکه گروه‌های تروریستی از تعداد زیادی انتحاری و خودروی بمب‌گذاری شده در این مرحله استفاده کرده بودند، اما ارتش سوریه و همپیمانان آن توانستند با دفع این یورش، تلفات زیادی به آنها وارد کنند.

تروریست‌های فتح الشام سعی داشتند بر محله‌های حلب الجدیده و به ویژه محله‌های الفرقان، المجامیع، الحمدانیه و الزهراء مسلط شوند که اولین پیامدش این بود که نیروی هوایی از نبردها کنار می‌رفت و در نتیجه جنگ به خیابان‌ها و ساختمان‌های مسکونی منتقل می‌شد و این همان هدفی بود که گروه‌های تروریستی دنبال می‌کردند تا بتوانند میان غیرنظامیان نفوذ کنند.

مرحله نخست تجاوزات تروریست‌ها از سمت شمال شرقی محله جمعیه الزهراء و از غرب به سمت محله البحوث و از شرق به سمت محله ضاحیه الاسد و از جنوب به سمت تپه بازو شروع شد، ولی آنها در رسیدن به اهداف خود در مرحله نخست حملاتشان شکست خوردند و تنها توانستند شکاف کوچکی در ضاحیه الاسد ایجاد کنند و سبب شد حملاتشان را به مدت سه روز متوقف کنند تا قوای خود را پس از تلفات و خسارت‌های سنگین بازسازی کنند، آنها مرحله دوم تجاوزات خود را با نام ادعایی غزوه ابوعمر سراقب(منتسب به یکی از سرکردگان باند تروریستی جیش الفتح که سپتامبر گذشته در یک حمله هوایی به هلاکت رسید) آغاز کردند که در این مرحله به طور گسترده بر خودروهای بمب‌گذاری و تروریست‌های انتحاری و نیز استفاده از گلوله‌های حاوی گازهای سمی تکیه کردند که در نهایت شکست خوردند و هیچ دستاوردی کسب نکردند.

روز گذشته گروه تکفیری جبهه فتح الشام مدعی شد که در این عملیات پنج ایرانی عضو این گروه کشته شده‌اند.

این گروه تروریستی با انتشار تصاویر این تروریست‌ها آنان را ابو الدرداء کردی، ابو قائد کردی، محمد فاتح کردی، ابومجاهد کردی و سالم کردی معرفی کرده است.

به هلاکت رسیدن پنج کُرد ایرانی عضو گروه تکفیری جبهة النصرة از سوی این گروه تروریستی منتشر و تأیید شده و خبرگزاری ابنا نمی‌تواند مستقلاً این خبر را تایید کند.منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: کشته   شدن   ۵   ایرانی   عضو   گروه   تروریستی   جبهة   النصرة   در   حلب         تصاویر   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.