پرچم آمریکا و اسرائیل باز هم در بزرگترین راهپیمایی جهان به آتش کشیده شد

پرچم آمریکا و اسرائیل باز هم در بزرگترین راهپیمایی جهان به آتش کشیده شد shia muslim                   
پرچم آمریکا و اسرائیل در مسیر راهپیمایی نجف به کربلا بزرگترین راهپیمایی جهان توسط جوانان عراقی، ایرانی و دیگر کشورها به آتش کشیده شد.

به گزارش مصاف راهپیمایان ضمن به آتش کشیدن پرچم آمریکا و اسرائیل، شعار الموت لامریکا و الموت لآل‌سعود سر دادند که این اقدام مورد استقبال دیگر راهپیمایان قرار گرفت و بعد از پایان آتش زدن پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی، راهپیمایان برای دقایقی شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را به‌زبان  عربی و فارسی سر دادند.

خبرنگار ما از برخی جوانانی عراقی و عرب‌زبان درباره چرایی آتش زدن پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی سؤال کرد که آنها در پاسخ گفتند: مسلمانان آمریکا و اسرائیل را قاتل برادران خود در سوریه، عراق، فلسطین و یمن می‌دانند و اگر امروز جریان‌های تروریستی چون داعش دست به قتل‌عام مسلمانان زده و سعی در اختلاف افکنی مذهبی میان شیعه و سنی دارند، این اقدام آنها بدون حمایت آمریکا ممکن نیست و مسلمانان تردیدی ندارند که داعش همان آمریکاست؛ سعودی‌ها نیز عامل آمریکا در منطقه هستند و سیاست‌های ضداسلامی آنها را اجرا می‌کنند.

منبع: تسنیم

کلید واژه های مطلب: پرچم   آمریکا   و   اسرائیل   باز   هم   در   بزرگترین   راهپیمایی   جهان   به   آتش   کشیده   شد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.