نتانیاهو برای مهار آتش سوزی بزرگ دست به دامان برخی کشورها شد

نتانیاهو برای مهار آتش سوزی بزرگ دست به دامان برخی کشورها شد shia muslim                   
نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای مهار آتش سوزی‌های گسترده در غرب قدس و نزدیکی شهرک ابو گوش دست به دامان برخی کشورها از جمله کرواسی و یونان شد.

به گزارش مصاف، بنیامین نتانیاهو چهارشنبه شب طی تماس های تلفنی از رئیس جمهور یونان و نخست وزیر کرواسی خواست با ارسال هواپیماهای ویژه آتش نشان، به تل آویو برای خاموش کردن آتش سوزی های غرب قدس کمک کنند.

این آتش سوزی ها که از صبح دیروز (چهارشنبه) آغاز شده بود، به جاده تل آویو ـ قدس و به ویژه منطقه باب الواد و اللطرون هم کشیده شده است و رژیم صهیونیستی با جدیت درصدد است با کمک گرفتن از کشورهای دیگر این آتش سوزی ها را مهار کند.

این آتش سوزی ها تاکنون باعث زخمی شدن بیش از 13 نفر شده است و با توجه به تداوم آتش سوزی، امکان افزایش شمار مجروحان وجود دارد.

پایگاه خبری الیوم السابع نیز در گزارشی به نقل از روزنامه صهیونیستی معاریو نوشت، تغییر جهت باد باعث توسعه و شدت آتش سوزی شده و تا نزدیک شهرک نفیه ایلان هم رسیده است.
برپایه این گزارش 15 تن از نیروهای اطفای حریق تلاش می کنند آتش سوزی گسترده در این منطقه را مهار کنند.

شبکه خبری الجزیره نیز اعلام کرد روسیه چند هواپیمای اطفای حریق به فلسطین اشغالی فرستاده تا در مهار آتش به رژیم صهیونیستی کمک کنند.

در این آتش سوزی به تعدادی از خانه ها، دارایی ها و خودروهای شهرک نشینان صهیونیستی آسیب رسیده است.هنوز علت آتش سوزی مشخص نشده است.

نیروهای دفاع مدنی در فلسطین اشغالی ناچار شدند هزاران تن از ساکنان مناطق نزدیک به آتش سوزی را از محل حادثه دور کنند.در آتش سوزی 2010 میلادی نیز 42 تن کشته شدند.

منبع:  ایرنا

کلید واژه های مطلب: نتانیاهو   برای   مهار   آتش   سوزی   بزرگ   دست   به   دامان   برخی   کشورها   شد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.