بازی‌های دورهمی

بازی‌های دورهمی shia+muslim                   
معرفی بازی‌های مفرح که قابلیت چند نفره بازی کردن(روی یک گوشی یا تبلت) رو دارند

این روزها بازی هایی که توی گوشی های هوشمند یا رایانه ها هستند عضو جدانشدنی از زندگی آدم ها شدند. وقتی توی ایستگاه مترو منتظر قطار هستیم و یا منتظر سفره افطاریم! گوشی و از کیف یا جیبمون در میاریم و شروع!

اما خیلی از این این بازی ها وقتی در جمع خانواده بازی بشه، مارو از جمع دور می کنه و باعث میشه هر کسی یه گوشه ای در حال بازی کردن باشه و دیگه تنها فرصت های با هم بودن رو هم از دست بدیم.

از امروز سعی می کنیم یه سری بازی های مفرح که قابلیت چند نفره بازی کردن(روی یک گوشی یا تبلت) رو دارند معرفی کنیم تا خانواده لحظات شادشون رو با همدیگه تجربه کنند.

بازی توپ و دروازه

این بازی رو می تونید از یک نفره تا چهار نفره به همراه دوست ها یا اعضای خانواده بازی کنید.  

به عنوان یه بازی دورهمی ، انصافا طراحی و گرافیک خیلی خوبی داره. تا چهار نفر میتونن بازی کنن. هر بازیکن یه سکوی متحرک داره. اون توپ معروف هم اون وسط شروع میکنه قل خوردن و اینور اونر رفتن. اما اگه فکر میکنین بازی همینه سخت در اشتباهین. توپه اولش یکیه بعد میشن چندتا، بعد بزرگ میشن کوچیک میشن، نامرئی میشن، جاذبه و جهت حرکتشون عوض میشه، یه ابری اون وسط تشکیل میشه دیگه هیچی نمیبینی، سرعتش میره بالا، شیر تو شیر میشه، مانع ایجاد میشه، یه عقربه ظاهر میشه  و خلاصه کلی اتفاق عجیب میفته. بعد همه اینا در حالیه که اغلب اوقات خیلی بیشتر از اینکه به فکر این باشی که نبازی به فکر این هستی که بقیه رو اذیت کنی.

لینک بازی نسخه اندروید

کلید واژه های مطلب: بازی‌های   Ø¯ÙˆØ±Ù‡Ù…ÛŒ   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.