رسوایی اخلاقی آل سعود در یک نوار صوتی

رسوایی اخلاقی آل سعود در یک نوار صوتی shia+muslim                   
فعال عربستانی که با انتشار مطالبی محرمانه از مسائل پشت پرده خاندان حاکم در عربستان، با نام "مجتهد" هواداران بسیاری را در توییتر به خود جذب کرده، از وجود نواری صوتی در خصوص رسوایی اخلاقی آل سعود خبر داد.

به گزارش مصاف به نقل از العالم:

"مجتهد" امروز (چهارشنبه) از انتشار قریب الوقوع  نوار صوتی بسیار مهمی درباره اظهارات یکی از پسران "ملک عبدالعزیز" مؤسس رژیم آل سعود خبر داد و گفت: این شاهزاده قبلاً متصدی سمتی مهم در وزارت دفاع عربستان بود، و این نوار  صوتی فساد اخلاقی آل سعود را رسوا می‌کند و نشان می‌دهد که شاهزاده مذکور در مجلسی افتخار می‌کند که رؤسای قبایل به او دخترانی کمتر از 12 سال را هدیه داده اند.
مجتهد خاطرنشان کرد: این نوار صرف نظر از اینکه بیانگر فساد اخلاقی آل سعود است، نشان می‌هد که این خاندان حاکم اهمیتی به مردم عربستان نمی‌دهند، و ارزشی برای دین و اصول انسانی قائل نیست.  
مجتهد می‌افزاید: شاهزاده مذکور در تماسی تلفنی به خود می‌بالد که رؤسای قبایل همچون بندگان برای وی کار می‌کنند و برای اهدای دختران کمتر از 12 سال قبایل خود به او ، با یکدیگر رقابت می‌کنند.
مجتهد اعلام کرد: صدای شاهزاده عربستانی مذکور در این نوار کاملاً واضح است، و هر فردی که پسران ملک عبدالعزیز را بشناسد، با گوش کردن به این نوار صوتی فوراً تشخیص می‌دهد  که این صدا متعلق به همان شاهزاده است.
مجتهد خاطرنشان کرد: با گوش کردن به این نوار صوتی می‌توان فهمید که اکثر جلسات وزارت دفاع به بررسی مسائلی مانند "سهم شاهزاده مذکور از مناقصه ها، تصاحب اراضی عمومی و شب نشینی در بیابان" می‌گذرد و ندرتاً به مسائل نظامی و آموزشی پرداخته می‌شود .
مجتهد نوشت : هنگامی که اطرافیان شاهزاده از درز کردن نوار صوتی وی آگاه شدند، عروس این شاهزاده با نام اختصاری ( ل  دختر م ) در اظهاراتی که ثبت شده است، اعلام کرد که ملک عبدالعزیز نیز اظهاراتی مشابه اظهارات شاهزاده مذکور دارد پس نباید نگران بود. !

مسئولان و یا طرفهای رسمی سعودی تا کنون به اظهارات جدید مجتهد واکنشی نشان نداده اند. 

کلید واژه های مطلب: رسوایی   Ø§Ø®Ù„اقی   Ø¢Ù„   Ø³Ø¹ÙˆØ¯   Ø¯Ø±   ÛŒÚ©   Ù†ÙˆØ§Ø±   ØµÙˆØªÛŒ   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.