صدها کشته در درگیری گروه‌های مسلح در سوریه

صدها کشته در درگیری گروه‌های مسلح در سوریه shia+muslim                   
مرکز موسوم به دیده بان حقوق بشر سوریه اذعان کرد، دست‌کم 274 نفر از جمله تعدادی از شهروندان در درگیری داعش با دیگر گروه‌های مسلح، کشته شده‌اند .

به گزارش مصاف به نقل از العالم:

با شدت گرفتن این درگیریها از جمعه گذشته، "ابومحمد الجولانی" سرکرده گروه تروریستی "جبهه النصره" در نواری صوتی خواستار توقف درگیری‌های مسلحانه بین این گروه و متحدانش با داعش شد و اعلام کرد: اشتباهات "دولت اسلامی در عراق و شام" عامل آغاز این درگیری‌ها است.
الجولانی پیشنهادی را برای پایان دادن به درگیری‌ها مطرح کرد و افزود: برای پایان دادن به این وضعیت اسف بارتشکیل کمیته ای شامل نمایندگان همه گروه‌های مسلح مهم برای بررسی امور ، اعلام آتش بس و مبادله اسرا ضروری است.
الجولانی خاطرنشان کرد: برخی گروه‌های مسلح  با این پیشنهاد موافقت کرده‌اند و برخی دیگر پذیرفتن آن را مشروط به پذیرفتن دیگر گروهها کرده اند و برخی هم هنوز جوابی نداده اند .
الجولانی اظهار داشت: فرصت برای اجرای این پیشنهاد یا اصلاح آن یا ارائه پیشنهادی دیگری فراهم شده است، و نباید این فرصت را از دست داد.
سرکرده داعش اذعان کرد که درگیری گروه‌های مسلح با یکدیگر سنگین است و اختلافات قبلی این گروه‌ها باعث آغاز درگیری‌ها شده است .

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.