حمله موشکی به مواضع رژیم صهیونیستی از نوار غزه

حمله موشکی به مواضع رژیم صهیونیستی از نوار غزه shia muslim                   
گروه‌های فلسطینی در پاسخ به شهادت سه تن از نیروهای گردان‌های قدس (شاخه نظامی حماس) با سه فروند موشک، جنوب سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار دادند.

به گزارش روز چهارشنبه مصاف به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، در پی حمله موشکی نیروهای فلسطینی به شهرک "سدیروت" در جنوب سرزمین های اشغالی، نیروهای رژیم صهیونیستی به حالت آماده باش در آمدند.
امروز 3 فروند موشک از شمال نوار غزه به سمت سرزمین های اشغالی شلیک شد که یکی از آنها نزدیک دیوار حائل در اراضی اشغالی فلسطین منفجر شد اما خسارتی به بار نیاورد.
روزنامه صهیونیستی یدیعوت احرنوت در سایت خود نوشت یک موشک فلسطینی از نوار غزه شلیک و در نزدیکی شهرک "سدیروت" منفجر شد که خسارت جانی و مالی در پی نداشت.
رادیو رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که ارتش این رژیم امشب نیروهای خود را در نواحی مرزی با نوار غزه به حالت آماده باش در می آورد تا با افزایش حملات فلسطینی ها که در پاسخ به شهادت 3 تن از نیروهای گردانهای القدس (شاخه نظامی حماس) شدت گرفته است، مقابله کند.
ارتش رژیم صهیونیستی از مسئولان سامانه های گنبد آهنین (موشک های دفاع هوایی) خواسته است تحولات جبهه جنوب یعنی نوار غزه را زیر نظر بگیرند و برای حملات موشکی احتمالی آماده باشند. 

کلید واژه های مطلب: حمله   موشکی   به   مواضع   رژیم   صهیونیستی   از   نوار   غزه   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.