سکوت گردانهای قدس شکست/ شلیک 130 موشک و خمپاره به شهرک‌های صهیونیست نشین + تصاویر

سکوت گردانهای قدس شکست/ شلیک 130 موشک و خمپاره به شهرک‌های صهیونیست نشین + تصاویر shia+muslim                   
گردان قدس در اقدامی که رسانه‌های رژیم صهیونیستی آنرا خشن‌ترین اقدام نظامی از زمان عملیات این رژیم علیه غزه در سال 2009 نامیدند، شهرک‌های صهیونیست نشین هم مرز با نوار غزه را با موشک و خمپاره زیر آتش گرفت.

به گزارش مصاف به نقل از ـ ابنا ـ شبکه تلویزیونی المیادین در خبری فوری گزارش داد: گردان‌های القدس اعلام کرد که در پاسخ به تجاوزگری های مستمر صهیونیست ها 130 موشک و خمپاره به سوی سرزمین‌های اشغالی پرتاب کرده است.

گردانهای قدس عملیات شلیک موشک به سرزمینهای اشغالی را "شکستن سکوت" نام داده و آنرا پاسخی به اقدامات رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن فلسطینیان در کرانه باختری و نوار غزه عنوان کرده است.

این درحالی است که شبکه تلویزیونی المنار لحظاتی پیش در خبری فوری از اصابت 90 فروند موشک به مناطقی در سرزمین های اشغالی خبر داد.

شبکه تلویزیونی المیادین هم در خبری فوری از شنیده شدن صدای آژیرهای خطر در شهرک های بندر عسقلان خبر داد.

گردان قدس اعلام کرد که حملات موشکی به سرزمینهای اشغالی با توافق دیگر گروههای مقاومت صورت گرفته است و این گردان آمادگی دارد در صورت هرگونه اقدام رژیم صهیونیستی موشکهایش را به نقاط بیشتری شلیک کند.

شبکه ده تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد در حمله موشکی گردانهای قدس به مناطق صهیونیست نشین تعدادی واحد مسکونی در سدیروت هدف قرار گرفته اند و خساراتی به آن ساختمانها وارد شده است.

این شبکه از مشارکت تانکهای ارتش این رژیم در حمله توپخانه ای و تجاوز به نوار غزه خبر داد.بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل نیز گفت با حملات راکتی فلسطینیان به شدت برخورد خواهد کرد.

ــ جنبش حماس اسرائیل را مسوول بروز هرگونه تنش در نوار غزه خواند و درباره پیامدهای این مساله هشدار داد.

ــ شبکه ده تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کردکه ارتش اسرائیل تصمیم گرفته است پاسخی قوی به حملات فلسطینی ها بدهد و اهداف جنبش جهاد اسلامی را هدف قرار دهد.

ــ «عمیر پرتز» وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی اظهار کرد که ارتش اسرائیل نباید وارد باتلاق غزه شود.

ــ سخنگوی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به شلیک ده‌ها فروند موشک از نوار غزه به جنوب فلسطین اشغالی در صفحه خود در پایگاه اینترنتی توئیتر نوشت: ما همچنان به مبارزه با کسانی ادامه می‌دهیم که می‌خواهند به ما آسیب برساند، ما بر ضد آنها به سختی اقدام خواهیم کرد. نتانیاهو نیز تهدید کرد پاسخی تند به این حملات می‌دهد.«اویگدور لیبرمن» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی خواستار اشغال دوباره نوار غزه شد و گفت اسراییل نمی‌تواند شهرک نشینان هم مرز با نوار غزه را گروگانهایی در دست گروههای فلسطینی ببیند.

نتانیاهو گفت: ما بی شک پاسخ محکمی به کسانی که امنیت مان را به خطر انداخته‌اند خواهیم داد و برای تامین امنیت شهروندانمان در جنوب و دیگر مناطق تلاش خواهیم کرد.

«رونی دانییل» تحلیل گر نظامی صهیونیست هم گفت: واضح است که اسراییل به این میزان شلیک موشک که از زمان عملیات در غزه قوی ترین و وسیع ترین مورد بوده، به شدت پاسخ خواهد داد. برگزاری نشست ستاد ارتش با حضور مقامات بلند پایه از قوی بودن پاسخ اسراییل حکایت دارد.

رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که سامانه دفاع موشکی گنبد آهنین فقط سه موشک را هدف قرار داده است که این مساله از شکست این سامانه حکایت دارد. در همین حال ارتش این رژیم از شهرک نشینان هم مرز با غزه خواست احتیاطهای لازم را به عمل آورند.

«اور هلر» خبرنگار نظامی کانال ده تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: دهها موشک به شهرک‌های هم مرز با نوار غزه از شمال تا جنوب شلیک شده و فلسطینیان قواعد بازی را نقض کرده اند، پس در ساعات آینده باید در انتظار پاسخ ارتش اسراییل باشیم.
 


نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.