قائم مقام وزیر کشور ادعای سخنگوی وزارت خارجه پاکستان را رد کرد

قائم مقام وزیر کشور ادعای سخنگوی وزارت خارجه پاکستان را رد کرد shia muslim                   
قائم مقام وزارت کشور با اشاره به ادعای سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان خاطرنشان کرد: در هر صورت مرزبانان ربوده شده ایران به خاک پاکستان منتقل شده‌اند و در آنجا نگهداری می‌شوند.

به گزارش مصاف به نقل از ابنا ـ قائم مقام وزیر کشور در واکنش به ادعای سخنگوی وزارت خارجه پاکستان مبنی بر اینکه مقامات ایرانی درباره وضعیت مرزبانان ربوده شده تماسی با مقامات پاکستانی نداشته‌اند، این ادعا را رد کرد.

«حسینعلی امیری» با ارائه توضیحاتی درباره برخی اقدامات ایران در این رابطه گفت: در ملاقاتی که ما با رئیس مجلس ایالتی پاکستان و هیأت همراه داشتیم، این موضوع را مطرح کرده بودیم.

وی ادامه داد: در نشست بین‌المجالس کشورهای اسلامی که در تهران برگزار شد و از مجلس ملی و سنای پاکستان نیز در آن حضور داشتند، باز هم درباره آخرین وضعیت مرزبانان ایرانی با آنها صحبت کردیم.
قائم مقام وزیر کشور افزود: همچنین کمیته مرزی مشترکی در این رابطه تشکیل شد و جلسه‌ای در کویته پاکستان داشتیم که در آنجا نیز پیگیری‌های لازم انجام شد و مدارک و مستندات آنها موجود است.

امیری با اشاره به ادعای سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان مبنی بر اینکه ما خاک پاکستان را وجب به وجب گشته‌ایم ولی اثری از تروریست‌ها نیافته‌ایم، خاطرنشان کرد: در هر صورت مرزبانان ربوده شده ایران به خاک پاکستان منتقل شده‌اند و در آنجا نگهداری می‌شوند.

کلید واژه های مطلب: قائم   مقام   وزیر   کشور   ادعای   سخنگوی   وزارت   خارجه   پاکستان   را   رد   کرد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.