ضرغامی: آملی لاریجانی قهر کرد و گفت دیگر دوربین‌های صداوسیما را در جلسه شورای عالی قضائی راه ندهند!

ضرغامی: آملی لاریجانی قهر کرد و گفت دیگر دوربین‌های صداوسیما را در جلسه شورای عالی قضائی راه ندهند! shia muslim                   
قوه قضائیه

«خاطرم هست يک بار هم يك اختلاف جدی با آقای آملی لاريجانی پيدا كرديم. ايشان از دست ما ناراحت شد و گفت اگر اين‌طور مي‌خواهید اخبار من را پوشش بدهيد، ديگر نياييد. قهر كرد و گفت ديگر دوربين‌های صداوسيما را در جلسه شوراي عالی قضائی راه ندادند.

فكر مي‌كردند كه الان همه می‌آیند و اين مشكل را حل می كنند، ديدند نه آب از آب تكان نخورد. از سايت خودشان خبر مكتوب را برداشتيم. تصاوير هم آن‌قدر ثابت و كليشه‌ای بود كه هيچ فرقی نداشت. خبر ايشان هم مثل باقی خبرها يك خبر رسمی بود. هيچ كسی هم نفهميد و دفعه بعد هم گفتند تشريف بياوريد.

گلايه ايشان چه بود؟
 امثال گلايه‌هايی كه آقاي روحاني يا اصلاح‌طلبان دارند. گلايه، گلايه است اما آن خبر خاص اين بود كه چرا شما خبر من را بعد از خبر اسب‌هاي تركمن‌صحرا رفته‌ايد. يك گزارش خيلي قشنگ از مسابقات بين‌المللي كورس اسب‌دوانی در گنبد رفته بوديم كه جايگاه بالايی هم داشت. بهترين تصاوير از اسب‌ها و طبيعت پخش مي‌شد و بعد از آن، خبر آقاي آملی پخش شد. ايشان احساس مي‌كرد به ايشان اهانت شده است! هربار من را مي‌ديد، می‌گفت آقای ضرغامی اين اسب‌های گنبد قبل از خبر من رفته و به قوه قضائيه بي‌احترامی شده است. شنيدم كه ايشان به رهبری هم گلايه كرده بودند و مطمئن نيستم ظاهرا رهبری به ايشان فرموده بودند شايد خبر اسب‌ها خيلی مهم‌تر از خبر شما بوده كه جلوتر رفته‌اند...»

بخشی از مصاحبه عزت‌الله ضرغامی با روزنامه شرق

کلید واژه های مطلب: ضرغامی      آملی   لاریجانی   قهر   کرد   و   گفت   دیگر   دوربین‌های   صداوسیما   را   در   جلسه   شورای   عالی   قضائی   راه   ندهند      shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.