حزب الله لبنان: تخریب مراقد در سوریه اهانت به مقدسات است/سکوت درقبال این جنایات جایز نیست

حزب الله لبنان: تخریب مراقد در سوریه اهانت به مقدسات است/سکوت درقبال این جنایات جایز نیست shia muslim                   
حزب الله لبنان با انتشار بیانیه ای تخریب مراقد در سوریه را اهانت به مقدسات دانست و تاکید کرد که نباید درقبال این جنایات سکوت کرد.

 به گزارش مصاف به نقل از شبکه العالم،حزب الله لبنان تأکید کرد: گروه‌های مسلح مناره‌های مرقد عمار یاسر و اویس قرنی در شهر رقه را تخریب کردند و این اقدام مقدمه ای برای تخریب کامل این دو زیارتگاه است.

حزب الله افزود: این اقدام توهین آمیز که احساسات مسلمانان را جریحه دار کرده و توهینی به مقدسات آنان به شمار می‌آید، در سایه سکوت کامل انجام شده است.

بر اساس این بیانیه، این جنایت جدید با طرح ریزی گروه‌های مخالف سوریه صورت گرفته است؛ گروه هایی که بارها مدعی شده‌اند از مراقد و زیارتگاه‌ها و اماکن مقدس حمایت می‌کنند. این درحالی است که اکنون این گروه‌ها در قبال این اقدامات جنایتکارانه سکوت کرده‌اند.

حزب الله لبنان جنایات گروه‌های تروریستی ضد مراقد و اماکن مقدس اسلامی و مسیحی در شهر رقه و دیگر مناطق سوریه را محکوم کرد.

در این بیانیه، از افراد مسئول درخواست شده است، با احساس مسئولیت به سرعت برای پایان دادن به این اقدامات وارد عمل شوند تا شریک اینگونه اقدامات نباشند؛ اقداماتی که موجب فتنه انگیزی و شکاف می‌شود.

کلید واژه های مطلب: حزب   الله   لبنان      تخریب   مراقد   در   سوریه   اهانت   به   مقدسات   است   سکوت   درقبال   این   جنایات   جایز   نیست   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.