حمایت صهیونیست‌ها از نامزدی سمیر جعجع

حمایت صهیونیست‌ها از نامزدی سمیر جعجع shia muslim                   
رییس حزب "نیروهای لبنانی" اعلام کرده است که چنانچه رییس جمهوری آینده لبنان شود، برخورد شدیدی را با مقاومت ضدصهیونیستی شروع و حزب‌الله را وادار می‌کند که از سلاح خود دست بردارد و از سوریه خارج شود.

به گزارش مصاف به نقل از ابنا ـ پس از اعلام «سمیر جعجع» رییس حزب "نیروهای لبنانی" برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری آینده این کشور، تصاویری از وی بر دیوارهای سرزمین‌های اشغالی نصب شد.

جعجع اعلام کرده است که چنانچه رییس جمهوری آینده لبنان شود، برخورد شدیدی را با مقاومت ضدصهیونیستی شروع و حزب‌الله را وادار می‌کند که از سلاح خود دست بردارد و از سوریه خارج شود.

«جرج عدوان» معاون رییس حزب نیروهای لبنانی با بیان اینکه مواضع جعجع صریح و روشن است و هرگز متزلزل نمی‌شود گفت: نامزدی جعجع اعلام شکستن الگوی موجود در لبنان است و باید گفت که زمان انتخاب یک رییس جمهوری که لبنان را از نو بسازد، فرارسیده است.
جعج اولین شخصیت سیاسی لبنانی است که نامزدی خود را بطور رسمی برای نشستن بر کرسی ریاست جمهوری این کشور اعلام می‌کند.

به پایان دوره ریاست جمهوری «میشل سلیمان» رییس جمهوری کنونی لبنان کمتر از 2 ماه دیگر باقی مانده است و مجلس نمایندگان لبنان باید قبل از این مدت و خروج سلیمان از بعبدا(کاخ ریاست جمهوری) جایگزین او را انتخاب کرده باشد.

کلید واژه های مطلب: حمایت   صهیونیست‌ها   از   نامزدی   سمیر   جعجع   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.