اولمرت در چند قدمی زندان

اولمرت در چند قدمی زندان shia muslim                   
مرگ سیاسی نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی پس از شکست مفتضحانه در جنگ 33 روزه لبنان، با محکومیت وی از سوی دادگاه فساد اداری حتمی شد.

به گزارش مصاف به نقل از العالم، روز دو شنبه ، گزارشگر کانال 2 رژیم صهیونیستی در این باره گفت: "اقدام شتاب زده اولمرت برای شعله ور کردن جنگ 33 روزه لبنان، زمینه های اصلی شکست سیاسی او را فراهم کرد."
تلویزیون رژیم صهیونیستی در همین حال اظهارات قاضی "الیاهو وینوگراد" رئیس کمیته وینوگراد را در بررسی علل شکست رژیم صهیونیست در جنگ 33 روزه، پخش کرد.
وینوگراد اظهار داشت: "ستاد ارتش و مسؤلان سیاسی در تصمیمات خود در جنگ 33 روزه لبنان اشتباهات خطرناک و جبران ناپذیری مرتکب شدند."
گزارشگر کانال 2 رژیم صهیونیستی اظهار داشت: "اولمرت پس از جنگ لبنان حمایت مردمی خود را از دست داد، و در ژانویه سال 2007 اخباری در خصوص اتهام وی به فساد منتشر شد."
تلویزیون رژیم صهیونیستی، با پخش تصاویر مشترکی از اولمرت با "موشه کاتساو" رئیس پیشین رژیم صهیونیستی که به جرم فساد اخلاقی در یکی از زنداهای رژیم صهیونیستی به سر می برد، تأکید کرد: "8 سال پیش این دو نفر تشکیل کابینه جدید را جشن گرفتند. ولی در حال حاضر رئیس سابق در زندان است، و احتمالا نخست وزیر سابق نیز به وی ملحق می شود -

کلید واژه های مطلب: اولمرت   در   چند   قدمی   زندان   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.