غبارروبی حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) توسط خانواده شهدای هسته‌ای

غبارروبی حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) توسط خانواده شهدای هسته‌ای shia muslim                   
خانواده شهدای هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران، در فضایی معنوی و آکنده از معنویت، مضجع متبرک حرم کریمه اهل‌بیت(س) را زیارت کردند و با اشک چشم، غبار از ضریح مطهر فاطمه معصومه(س) زدودند.

به گزارش مصاف به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، شب گذشته، حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س)، میزبان مهمانانی متفاوت و از جنس صبر و استقامت بود. خانواده شهدای هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران که برای دستیابی به فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای جان خود را فدا کرده‌اند، در مضجع متبرک حضرت فاطمه معصومه(س) حضور یافتند و پس از دیدار با آیت‌الله شبیری زنجانی، به زیارت و غبارروبی حرم مطهر پرداختند.

                       

در این مراسم معنوی که سرشار از محبت اهل‌بیت(ع) عصمت و طهارت و همراه با مداحی مداحان اهل‌بیت(ع) بود، خانواده شهید احمدی روشن، رضایی‌نژاد، علی‌محمدی، شهریاری و خانواده عباسی دوانی حضور داشتند.

                  

خانواده شهدای هسته‌ای در حالی که نوای یا حضرت معصومه(س) سر می‌دادند، به‌سمت ضریح مطهر حرکت کرده سپس با نوای مداحان اهل‌بیت(ع)، مضجع مبارک را به آب دیده شست‌وشو دادند و غبار از ضریح بانوی کریمه اهل‌بیت(س) زدودند.

                      

در ادامه این مراسم، مرثیه‌سرایی برای فاطمه معصومه(س) و حضرت فاطمه زهرا(س) نیز انجام شد و حاضران در مراسم غبارروبی، جان خویش را با اشک ریختن بر مصائب اهل‌بیت(ع) شست‌وشو دادند و برای حرکت در مسیر تقویت جمهوری اسلامی، با رهبر معظم انقلاب اسلامی، تجدید بیعت کردند.

کلید واژه های مطلب: غبارروبی   حرم   مطهر   کریمه   اهل‌بیت(س)   توسط   خانواده   شهدای   هسته‌ای   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.