هکرها 1500 پایگاه مهم رژیم صهیونیستی را هک کردند

هکرها 1500 پایگاه مهم رژیم صهیونیستی را هک کردند shia muslim                   
حمله هکرها از روز دوشنبه آغاز شد و پایگاههای وابسته به موساد، وزارت جنگ، وزارت داخلی، وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت، سازمان کشتیرانی، شرکت هواپیمایی و چند مرکز رسمی دیگر هک شدند.

به گزارش مصاف به نقل ازخبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ هکرهایی از کشورهای عربی موفق شدند در اقدامی هماهنگ، بیش از 1500 پایگاه اینترنتی وابسته به مراکز مهم سیاسی، امنیتی، آموزشی، حمل و نقل و بهداشت رژیم صهیونیستی را هک کنند.

حمله هکرها از روز دوشنبه آغاز شد و در این حمله پایگاههای وابسته به موساد، وزارت جنگ، وزارت داخلی، وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت، سازمان کشتیرانی، شرکت هواپیمایی و چند مرکز رسمی دیگر هک شدند.

به گزارش پایگاه خبری المختصر، با هک شدن این پایگاهها، کاربران در مراجعه به این پایگاهها غالبا با این پیام مواجه می‌شدند: «ما هکرهای عرب و مسلمان هرگز فلسطین را فراموش نمی‌کنیم، فلسطین در قلب ماست، این حقیقت را آویزه گوشتان کنید» یا آنکه کلمه opisrael در برابر چشم کاربران قرار می‌گرفت.

opisrael نام عملیات هماهنگ ضد اسرائیلی است که هر سال هکرهای عرب و مسلمان در تاریخ هفتم آوریل علیه پایگاههای اینترنتی حساس اسرائیلی آغاز می‌کنند و هدف خود را محو اسرائیل از اینترنت می‌دانند.

«مرجوج هزازی» از هکرهای معروف عربستان پیش از آغاز عملیات opisrael امسال گفته بود: عملیات هکرها در سال جدید شامل پایگاههای اینترنتی بانک‌ها، رادیو اسرائیل، وزارت صادرات، موساد و... می‌شود و هکرها تلاش می‌کنند بر روی صفحاتی که هک می‌کنند شماره تلفن‌های سیاستمداران و نظامیان معروف اسرائیلی را قرار دهند.

«نادر العسیری» از کارشناسان امنیتی گفت: در عملیات امسال بیش از هزار هکر شرکت کردند به همین دلیل تعداد پایگاههای اینترنتی اسرائیلی که از کار افتاده اند به 1500 مورد رسید ضمن اینکه هکرها با نفوذ به پایگاه اینترنتی موساد موفق شدند اطلاعاتی نیز به دست بیاورند.

کلید واژه های مطلب: هکرها   1500   پایگاه   مهم   رژیم   صهیونیستی   را   هک   کردند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.