وقوع درگیری‌های مسلحانه در شهر کربلا

وقوع درگیری‌های مسلحانه در شهر کربلا shia+muslim                   
بعد از آواره شدن هزاران تن از شهروندان استان "الأنبار" در غرب عراق، مقامات مسئول در کربلا با اعلام استقبال گرم از آنان، کمک‌های بسیار زیادی را به آنان ارائه کرده اند.

به گزارش مصاف به نقل از شیعه آنلاین:
 اخبار رسيده از شهر کربلاي معلي حاکي از آن است که ساعاتي پيش درگيري مسلحانه اي ميان افراد مسلح ناشناس با نيروهاي امنيتي و ارتش مستقر در اين شهر رخ داد.

گفته مي شود اين افراد مسلح ناشناس که آغاز کننده درگيري ها بودند، به سمت ايستگاه بازرسي نيروهاي امنيتي تيراندازي کردند که بر اثر آن يکي از نيروهاي دولتي زخمي شد.

منابع پزشکي اعلام کردند که حال سرباز زخمي شده به قدري وخيم است و احتمال دارد تا چند ساعت ديگر جان خود را از دست بدهد.

گفتني است، تا به اين لحظه هويت افراد مسلحي که با نيروهاي دولتي درگير شدند مشخص نشده و مقامات امنيتي و دولتي شهر کربلا نيز هنوز موضع گيري يا اظهار نظري در اين باره نکرده اند.

شايان ذکر است، بعد از آواره شدن هزاران تن از شهروندان استان "الأنبار" در غرب عراق،‌ مقامات مسئول در کربلا با اعلام استقبال گرم از آنان، کمک هاي بسيار زيادي را به آنان ارائه کرده اند.

بر همين اساس اين احتمال وجود دارد که تروريست هاي تکفيري وابسته به گروهک "دولت اسلامي عراق و شام"‌ موسوم به "داعش" که چند هفته اي است استان "الأنبار" را بهم ريخته اند، با هدف انتقام گيري از شهر کربلا، به اين شهر حمله کرده باشند.

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.