وقتی تابناک با شبکه‌های وهابی هم آوا می‌شود

وقتی تابناک با شبکه‌های وهابی هم آوا می‌شود shia muslim                   
جوابیۀ برخی دانشجویان در مقابل خبرگزاری تابناک

بسم الله الرحمن الرحیم

هیچ کسی شک ندارد در میان شبکه های وهابی هیچکدام مانند شبکه سیاسی کلمه برای مبارزه با تشیع، شمشیر را از رو نبسته است؛ شبکه ای که در ایام فاطمیه برای دومین سال، اقدام به پخش کاریکاتوری از حضرت زهرا (س) نمود.
متاسفانه مهمترین شاخصه گردانندگان این شبکه بی اخلاقی و سخن معروف ماکیاولیستی" هدف وسیله را توجیه می کند"  است.

این شبکه بارها اقدام به تقطیع سخنان مراجع عظام و بزرگان حوزه نظیر آیت الله حسینی قزوینی نموده و در آخرین اقدام هم حدود ده روزی است که کلیپی از سخنان استاد رائفی پور را نیز با همان شیوه تقطیع  پخش مینماید؛ با این موضوع که در اربعین حسینی برخی نمک غذایشان ته مانده آب شستشوی جوراب های زائران اباعبدالله است.

جالب اینجاست استاد رائفی در انتها می گویند : "این کار یعنی فاتحه تمام اصول بهداشتی را خواندن" و این سخنرانی در دانشگاه علوم پزشکی ایراد شده است (دقیقا جایی که بیشترین حساسیت به چنین مسائلی وجود دارد).

عجیب تر اینکه در برنامه زندۀ ایشان، در شبکه ولایت در تاریخ 16 فروردین، به یاوه گویی های این شبکه و ماجرای همین کلیپ پاسخ داده شد و حتی شبکه کلمه به مناظره هم دعوت می شود.

حال سوال اینجاست چرا برخی همچون سایت تابناک بدون هیچ تحقیقی دقیقا هماهنگ با شبکه های وهابی هتاک عمل نموده و همگام می شوند و آبروی خود را خرج درج خبرهای سفارشی می کنند؟

چرا که از لحن خبر مذکور پیداست نگارنده آن،داستان کلیپ شبکه کلمه را بهانۀ تاختن به استاد قرار داده است هرچند لحن جملات و رفتار کلمات در آنچه نگاشته شده برای ما بسیار آشناست کما اینکه  حدود یک سال پیش نیز روزنامه ارگان تابناک مقاله ای را با همین چهار چوب علیه آقایان عباسی و رائفی منتشر نمود.

کلید واژه های مطلب: وقتی   تابناک   با   شبکه‌های   وهابی   هم   آوا   می‌شود   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.