شهید برونسی روی صحنه می‌رود

شهید برونسی روی صحنه می‌رود shia muslim                   
«آشنای غریب» به نویسندگی و کارگردانی علی شادکام از ۲۴ فروردین ماه روی صحنه می‌رود، قرار است به واسطه این اثر هنری از خانواده شهید سیدعبدالحسین برونسی تقدیر شود.

به گزارش مصاف به نقل از مشرق، نمایش «آشنای غریب» به نویسندگی و کارگردانی علی شادکام که قرار بود از 21 فروردین ماه به مناسبت ایام فاطمیه روی صحنه برود، دچار تغییر زمانی شد و این نمایش 24 فروردین تا 2 اردیبهشت اجرا می‌شود.

 مبنای این اثر براساس زندگی و خاطرات شهید سیدعبدالحسین برونسی، فرمانده مقتدر تیپ جواد الائمه (ع) و ارتباط معنوی ایشان با حضرت زهرا(س) شکل گرفته است.

«آشنای غریب» قرار است در سالن خلیج فارس باغ موزه دفاع مقدس روی صحنه برود و در اجرای این نمایش از خانواده شهیدبرونسی تقدیر می‌شود.

اتابک نادری در نقش شهید برونسی در کنار وحید راد، یاشار نادری، سعید کاظمی، محمد کرمی و گروهی از هنرمندان حرکات نمایشی به ایفای نقش می‌پردازد. همچنین جواد تمدنی نیز به عنوان مشاور مذهبی با گروه همکاری می‌کند.

در این اثر نمایش از از اثر موسیقیایی لئونارد هامر، آهنگساز شناخته‌شده آمریکایی استفاده می‌شود که وی خود نسخه اصلی را در اختیار گروه نمایشی قرار داده است. هامر به تازگی آلبوم «5 مرحله از غم و اندوه» را در اواخر سال 2013 منتشر کرده و از چهره‌های شناخته شده عرصه موسیقی نئوکلاسیک است که در این اثر نمایشی از قطعه انکار (denial) با تنظیم مجدد بهره گرفته شده است.

نمایش «آشنای غریب» به سفارش معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه 3 و تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هاتف از 24 فروردین تا دوم اردیبهشت به مناسبت ایام فاطمیه روی صحنه می‌رود.

کلید واژه های مطلب: شهید   برونسی   روی   صحنه   می‌رود   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.