شهادت سه عضو کادر خبری المنار در معلولا

شهادت سه عضو کادر خبری المنار در معلولا shia+muslim                   
شبکه المنار لبنان با قطع برنامه‌های عادی خود از حمله گروههای مسلح به گروه خبری این شبکه در سوریه خبر داد و اعلام کرد که در این حمله، یک خبرنگار و یک نیروی فنی در دم جان باختند و تصویر بردار گروه پس از دقایقی در اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد.

به گزارش مصاف به نقل از ابنا، ساعاتی پیش شبکه المنار لبنان با قطع برنامه های عادی خود از حمله گروههای مسلح به گروه خبری این شبکه در سوریه خبر داد و اعلام کرد که در این حمله، یک خبرنگار و یک نیروی فنی در دم جان باختند و تصویر بردار گروه پس از دقایقی در اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد.
طبق این گزارش ـ در حمله تروریست‌های تکفیری به کادر خبری المنار در معلولا حمزه الحاج حسن خبرنگار، محمد منتش تصویربردار، حلیم علوه عضو کادر فنی این شبکه به شهادت رسیدند.
 
شبکه المنار لبنان با قطع برنامه های عادی خود از حمله گروههای مسلح به گروه خبری این شبکه در سوریه خبر داد و اعلام کرد که در این حمله، یک خبرنگار و یک نیروی فنی در دم جان باختند و تصویر بردار گروه پس از دقایقی در اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد.
 
 
شبکه المنار در بیانیه خود ضمن عرض تسلیت به خانواده این افراد و کارکنان این شبکه اعلام کرد که المنار همراه در کنار مقاومت بوده و در راه آزادی و شناخت حقیقت هزینه پرداخت کرده است.
 
علاوه بر این خبرها از حمله افراد مسلح به گروه خبری پرس تی وی نیز گزارشهایی مخابره شده است.
 
 
شبکه تلویزیونی پرس تی وی نیز اعلام کرد: گزارشگران این شبکه در منطقه معلومه سوریه هدف حملات تروریستها و شورشیان سوری قرار گرفتند.

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.