نامه خانواده شهدای سیستان و بلوچستان به روحانی: زمزمه مذاکره با گروهک‌ها داغ ما را تازه می‌کند

نامه خانواده شهدای سیستان و بلوچستان به روحانی: زمزمه مذاکره با گروهک‌ها داغ ما را تازه می‌کند shia muslim                   
صدای انفجار شنیده ایم و دود آتش دیده ایم جسم مطهر فرزندان، برادران و عزیزانمان ، فرزند در آغوش مادر، برادر در آغوش برادر و جسم سوخته خواهر و برادرانمان را از کف مسجد و خیابان‌ها و محل کار برداشته ایم و تشییع کرده ایم.

به گزارش مصاف به نقل از  مشرق - جمعی از خانواده‌ شهدای ‌حوادث تروریستی سیستان و بلوچستان با ارسال نامه ای، خواستار دیدار رییس جمهور با خانواده شهدای ترور شدند. متن کامل این نامه به شرح ذیل می باشد:
 
بسم رب شهدا 
جناب آقای حجت الاسلام حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران 
با سلام و درود به روح پر فتوح حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی ایران، دفاع مقدس و شهدای ترور. 
مقدمتان را در استان سیستان و بلوچستان مرز مقاومت و ایستادگی و خط مقدم جبهه مقابله با تفرقه انگیزان و فتنه گران قومی و مذهبی و تروریست بین المللی گرامی می داریم. 
جناب آقای روحانی خون صد ها شهید زن و مرد، پیر و جوان و کودک تقدیم به حفاظت از مرزهای شرقی کشور عزیزمان ایران شده است که بیشترین شهید و گلدسته  خونین حوادث تروریستی کشور (فاطمیه و محرم و شعبانیه، تاسوکی و وحدت و...) را در این استان خواهید یافت. 
 
صدای انفجار شنیده ایم و دود آتش دیده ایم جسم مطهر فرزندان، برادران و عزیزانمان ، فرزند در آغوش مادر، برادر در آغوش برادر و جسم سوخته خواهر و برادرانمان را از کف مسجد و خیابان ها و محل کار برداشته ایم و تشییع کرده ایم. بغض در گلو خورده ایم و لبخند بر لب داشته ایم تا نکند تروریسم هتاک و جیره خوار استعمار دیروز "جندالشیطان معدوم " و امروز " جیش الظلم ملعون"، وحدت قومی و مذهبی ما را بر هم زند گوش به فرمان ولایت بوده ایم و تا کنون دشمن جرات تفرقه افکنی نداشته است. شکی نیست که امنیت سیستان و بلوچستان به حرمت این خون ها و ایستادگی و صبوری خانواده شهدا بوده است.
 
اکنون سوال این است: چه کسی پاسخگوی خون فرزندان ماست؟ چه کسی انتقام آنان را از جیش الظلم و حامیان آنها خواهد گرفت؟! و چرا زمزمه مذاکره با گروهک ها شنیده می شود؟!! به خدا قسم داغ عزیزانمان با چنین صحبتهایی تازه می شود و ما زجر دیده ها این عمل را بر نمی تابیم. 
ما همچنان صبوری می کنیم که: "ان الله مع الصابرین" و این گونه شایسته است. نخواهیم گذاشت حمال آمریکا و اسرائیل و غرب وحدت صفوف مسلمین در این استان را بر هم زند چه در داخل باشد چه در خارج بر طبل تفرقه و توطئه بکوبد و از شما می خواهیم با مسببین جنایت در این استان برخورد قاطع نمائید و ریشه این جنایات را برچینید. 
از شهید دادن و شهادت هراسی نداریم که افتخارمان است که خانواده شهیدیم. با تاسی از مولایمان و مقتدای شهیدان حسین بن علی (ع) شجاعانه برای حفظ سرزمین اسلامی ایران ایستادگی و مقاومت می کنیم. 
 
 
اکنون که افتخار میزبانی از آن مقام محترم و هیات دولت را در استان سیستان و بلوچستان یافته ایم از جنابعالی انتظار داریم دیداری نیز با خانواده شهدا بالاخص شهدای ترور داشته باشید تا ناگفته هایمان را از نزدیک به شما بگوییم بلکه حضور شما در جمع این عزیزان مرحمی بر دل مادران شهیدان خردسال، همسر شهدا، فرزندان شهدا و پدران و مادران شهدا باشد. 
روح مطهر شهدا دعاگوی شما و نظام کریمه جمهوری اسلامی ایران باشد 
توفیقات روز افزون همراه با سربلندی و سر افرازی ایران عزیز آرزوی ماست انشاا... 
جمعی از خانواده های شهدای شیعه و سنی حوادث تروریستی استان سیستان و بلوچستان 
 
شیردل بومری پدر شهید مهدی بومری 
نور احمد نارویی پدر شهیده مطهر نارویی 
بهرام سرگزی برادر شهید محمد سرگزی 
مریم ارباب همسر شهید محمد طالع ریگی لادیز 
محمد حسین آبیز پدر شهیدان علیرضا و محمود آبیز 
فریبا کفاش همسر شهید محمد گلدوی 
محمد آسوده پدر شهید مرتضی آسوده 
علیخان بزی پدر شهید حامد بزی 
امام بخش بلوچی برادر شهید عظیم بلوچی 
عبدالکریم چراغ مکان برادر شهید عبدالرحمان چراغ مکان 
غلامرضا کوهکن پدر شهیدان اکبر کوهکن و مصطفی کوهکن 
زهرا عسکری مادر و همسر شهید علی رضا و ابراهیم عسکری 
پروین ویژه مادر شهید علی طهرانی مقدم 
رضا لشگری پدر شهید مسعود لشگری 
عباسعلی میرشکار پدر شهید مجتبی میرشکار 
فروغ میر خواهر شهید رضا میر 
نعمت گمشاد زهی پسر شهید سید محمد گمشادزهی 
کنیز رضا زنجانی مادر شهیدان سکینه سندگل و ثناء پردل شهید دوماهه استان 
محمد یاسر پردل همسر و پدر شهیدان سکینه سندگل و ثناء پردل شهید دوماهه استان 
رضا گرگی برادر شهید سعید گرگی 
عبدالواحد کمالی فر برادر شهید عبدالجبار کمالی فر 
عالیه تهی دست همسر شهید احمد رضا قاسمی

کلید واژه های مطلب: نامه   خانواده   شهدای   سیستان   و   بلوچستان   به   روحانی      زمزمه   مذاکره   با   گروهک‌ها   داغ   ما   را   تازه   می‌کند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.