حوثی‌ها پنج مرزبان سعودی را کشتند

حوثی‌ها پنج مرزبان سعودی را کشتند shia muslim                   
روزنامه "الوطن" چاپ عربستان نوشت: برای عربستان مشخص است که ایران از حوثی‌ها حمایت می‌کند. ما می‌دانیم که ایران می‌خواهد با این کار نشان دهد که قابلیت حمله به مرزهای عربستان را دارد.

به گزارش مصاف به نقل از  شیعه آنلاین، اخبار رسيده از شهر "صنعا" پايتخت يمن حاکي از آن است که نيروهاي جنبش جوانان حوثي شب گذشته به مرزهاي عربستان حمله کردند.
 
در همين حال گفته مي شود ارتش عربستان به کلیه نیروهای مرزی خود حالت آماده باش داده است و حوثی ها به بهانه تجاوز عربستان به داخل سرزمين هاي یمن، شب گذشته به هنگ مرزی عربستان حمله ور شده و 5 سرباز را به قتل رساندند.
 
در همين راستا روزنامه "الوطن" چاپ عربستان نوشت: برای عربستان مشخص است که ایران از حوثی ها حمایت می کند. ما می دانیم که ایران می خواهد با این کار نشان دهد که قابلیت حمله به مرزهای عربستان را دارد.
 
از سوي ديگر یکی از فرماندهان ارتش سعودي در یک گفتگوی خبری گفت: حوثی ها بدانند که عربستان سعودي به دنبال راه حلی است که شما را از زمین محو کند.
 
لازم به ذکر است، از حدود يک سال پيش سازمان اطلاعات و امنيت عربستان سعودي با حمايت مالي و تسليحاتي از گروه هاي تروريستي مانند شبکه القاعده، از آنان خواسته که نيروهاي خود را به يمن اعزام کنند تا به مبارزه با حوثي ها بپردازند.

کلید واژه های مطلب: حوثی‌ها   پنج   مرزبان   سعودی   را   کشتند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.