همایش ملی سبک زندگی امام هادی(ع) در سمنان آغاز شد

همایش ملی سبک زندگی امام هادی(ع) در سمنان آغاز شد shia muslim                   
این همایش با توجه به تاکید رهبری به سبک زندگی و نقش آن در پیشبرد تمدن نوین اسلامی در کشور برگزار می‌شود.

به گزارش مصاف  به نقل از ایرنا، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در افتتاحیه این همایش ملی گفت: توجه به سیره ائمه (ع) در تبیین سبک زندگی و اقتصاد و فرهنگ به عنوان شعار امسال بسیار راهگشا است.
ˈغلامحسن واعظیˈ اظهار داشت: شناخت، تبیین و توسعه سبک زندگی ائمه اطهار (ع) با شعار امسال همخوانی دارد و باید مورد توجه پژوهشگران و عالمان دین و دانشگاهی کشور قرار گیرد.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با اشاره به ایجاد زمینه برای برگزاری همایش ملی سبک زندگی امام هادی (ع) از سال 91، اظهار داشت: این همایش با توجه به تاکید رهبری به سبک زندگی و نقش آن در پیشبرد تمدن نوین اسلامی در کشور برگزار می شود.
دبیر علمی همایش ملی سبک زندگی امام هادی (ع) نیز گفت: 230 مقاله به دبیرخانه این همایش رسیده بود که 100 مقاله برای داوری انتخاب شد.
حجت الاسلام ˈحسین ابوالفضلیˈ خاطرنشان کرد: از این تعداد شش مقاله برای ارایه به شکل سخنرانی انتخاب شد و 43 مقاله نیز برای چاپ به شکل کتاب در نظر گرفته شد.
حجت الاسلام و المسلمین ˈمحمدحسن اختریˈ دبیر مجمع جهانی اهل البیت (ع) و مسوولان دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های استان سمنان، جمعی از استادان و دانشجویان و دین پژوهان استانی و کشوری در این همایش یک روزه حضور دارند.

کلید واژه های مطلب: همایش   ملی   سبک   زندگی   امام   هادی(ع)   در   سمنان   آغاز   شد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.