همایش ملی سبک زندگی امام هادی(ع) در سمنان آغاز شد

همایش ملی سبک زندگی امام هادی(ع) در سمنان آغاز شد shia+muslim                   
این همایش با توجه به تاکید رهبری به سبک زندگی و نقش آن در پیشبرد تمدن نوین اسلامی در کشور برگزار می‌شود.

به گزارش مصاف  به نقل از ایرنا، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در افتتاحیه این همایش ملی گفت: توجه به سیره ائمه (ع) در تبیین سبک زندگی و اقتصاد و فرهنگ به عنوان شعار امسال بسیار راهگشا است.
ˈغلامحسن واعظیˈ اظهار داشت: شناخت، تبیین و توسعه سبک زندگی ائمه اطهار (ع) با شعار امسال همخوانی دارد و باید مورد توجه پژوهشگران و عالمان دین و دانشگاهی کشور قرار گیرد.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با اشاره به ایجاد زمینه برای برگزاری همایش ملی سبک زندگی امام هادی (ع) از سال 91، اظهار داشت: این همایش با توجه به تاکید رهبری به سبک زندگی و نقش آن در پیشبرد تمدن نوین اسلامی در کشور برگزار می شود.
دبیر علمی همایش ملی سبک زندگی امام هادی (ع) نیز گفت: 230 مقاله به دبیرخانه این همایش رسیده بود که 100 مقاله برای داوری انتخاب شد.
حجت الاسلام ˈحسین ابوالفضلیˈ خاطرنشان کرد: از این تعداد شش مقاله برای ارایه به شکل سخنرانی انتخاب شد و 43 مقاله نیز برای چاپ به شکل کتاب در نظر گرفته شد.
حجت الاسلام و المسلمین ˈمحمدحسن اختریˈ دبیر مجمع جهانی اهل البیت (ع) و مسوولان دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های استان سمنان، جمعی از استادان و دانشجویان و دین پژوهان استانی و کشوری در این همایش یک روزه حضور دارند.

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.