حضور جمعی از بانوان مسیحی در حرم مطهر حضرت معصومه(س)

حضور جمعی از بانوان مسیحی در حرم مطهر حضرت معصومه(س) shia muslim                   
21 نفر از اساتید و فرهیختگان اتریش و سوئیس عضو سازمان E.P.I.L، در حرم مطهر حضرت معصومه(س) حضور یافتند و از بخش‌های مختلف حرم مطهر دیدن کردند.

به گزارش مصاف به نقل ازخبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ جمعی از بانوان مسیحی اتریش و سوئیس در حرم بانوی کرامت حضور یافتند و ضمن گفت‌وگو با مسئولان آستان مقدس قم، از بخش‌های مختلف حرم دیدن کردند.
 
در این دیدار 21 نفر از اساتید و فرهیختگان اتریش و سوئیس عضو سازمان E.P.I.L، در حرم مطهر حضور یافتند.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین فاطمی‌نسب، مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) در سخنانی به تبیین جایگاه کریمه اهل‌بیت و دیدگاه مسلمانان نسبت به پیامبران الهی ادیان مختلف پرداخت.
 
بازدید از موزه آستان مقدس قم از دیگر برنامه‌های مهمانان حرم حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها بود؛ در ادامه این بانوان مسیحی میهمان سفره غذای تبرکی آستان مقدس قم شدند.
 
این بانوان که از اساتید و فرهیختگان اتریش و سوئیس هستند در راستای آشنایی با دین اسلام وگفت‌وگوی دینی درباره مسیحیت و اسلام به میزبانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی وارد کشور شدند که حضور در حرم حضرت فاطمه معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران و بازدید از جامعه‌الزهرا(س) و کتابخانه آیت‌الله العظمی مرعشی نجفی از جمله برنامه‌های آنها در سفر به شهر مقدس قم بود.

کلید واژه های مطلب: حضور   جمعی   از   بانوان   مسیحی   در   حرم   مطهر   حضرت   معصومه(س)   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.