یکصد تروریست خود را تسلیم ارتش سوریه کردند

یکصد تروریست خود را تسلیم ارتش سوریه کردند shia muslim                   
پیروزی‌های میدانی و پی در پی ارتش سوریه موجب شده که تروریست‌ها به جز مرگ یا تسلیم راهی دیگر در مقابل خود نداشته باشند.

به گزارش مصاف به نقل از خبرنگار شبکه العالم در دمشق، پیشرفت ها و پیروزی های میدانی ارتش سوریه در ماه ها و روزهای اخیر بسیار محسوس بوده و گروه دیگری از تروریست ها شامل یکصد نفر خود را در منطقه الزبدانی در استان ریف دمشق به همراه سلاح ها و تجهیزات شان، تسلیم ارتش سوریه کردند.

پیشرفت نظامی ارتش سوریه در مناطق مختلف ریف دمشق با روند آشتی ملی ادامه دارد و این بار در منطقه الزبدانی واقع در ریف غربی شهر دمشق و نزدیک به مرزهای لبنان دیده شده است.

یکی از مسئولان کمیته آشتی ملی سوریه روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار شبکه العالم گفت: آماده ایم تا همه مردم دنیا و دوربین ها از ما عکس بیگرند و نشان دهند که برای آشتی و بازگشت به آغوش وطن آمادگی داریم.

بیش از 100 مسلح از اهالی مناطق الزبدانی، مضایا و بقین به همراه سلاح ها و تجهزاتشان به ارتش سوریه تسلیم شدند به گونه ای که این اقدام، نکته مهمی برای عملیات آشتی در ریف دمشق به شمار می رود.

وی افزود: تعدادی افراد گمراه هستند که تلاش می کنیم آنها را هدایت کنیم.

یکی از تروریست های تسلیم شده نیز به خبرنگار العالم، گفت: برخی گروههای خارجی ما را در منطقه الزبدانی و مضایا فریب دادند اما هم اکنون با تلاش کمیته آشتی ملی در الزبدانی و به ویژه مضایا به آغوش وطن بازگشته ایم .

ناظران مقتقدند که آشتی ملی، تسلیم سلاح و حل و فصل مشکلات افراد مسلح الزبدانی که یکی از مناطق درگیری در استان ریف دمشق به شمار می رود، در بستن شدن مرزهای سوریه و لبنان برای ورود سلاح و افراد مسلح به این محور، نقش اساسی خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، پس از اقدام ارتش سوریه در به دست گرفتن زمام امور مناطق مختلف شهر حلب و مناطق اطراف آن نیز، درگیریها در این استان همچنان ادامه دارد.

ارتش سوریه هم چنین بر بیشتر منطقه الراموسه (استان حلب) تسلط یافته و درگیریها پس از مقابله ارتش سوریه با نفوذ تروریست ها، در اطراف پادگان هنانو هنوز ادامه دارد و این در حالی است که غیر نظامیان در امتداد شهرکهای شهر حلب همچنان در معرض شلیک خمپاره تروریست ها قرار دارند.

کلید واژه های مطلب: یکصد   تروریست   خود   را   تسلیم   ارتش   سوریه   کردند   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.