اطلاعیه شماره 1

اطلاعیه شماره 1 shia muslim                   
به اطلاع کلیه پژوهشگران عزیز می‌رساند سایت تحلیلی پژوهشی جنبش مصاف فعلا با استعداد فعالیت بخش‌های مقالات و اخبار کار خود را آغاز نموده است.

بسم الله الرحمن الرحیم
 

 
      اللَّهُمَّ إِنَّا نَرْغَبُ إِلَيْكَ فِي دَوْلَةٍ كَرِيمَةٍ تُعِزُّ بِهَا الْإِسْلَامَ وَ أَهْلَهُ وَ تُذِلُّ بِهَا النِّفَاقَ وَ أَهْلَهُ وَ تَجْعَلُنَا فِيهَا مِن الدُّعَاةِ إِلَى طَاعَتِكَ وَ الْقَادَةِ فِي سَبِيلِكَ وَ تَرْزُقُنَا بِهَا كَرَامَةَ الدُّنْيَا وَ الْآخِرَة
 

 
 
 
     به اطلاع کلیه پژوهشگران عزیز می رساند سایت تحلیلی پژوهشی جنبش مصاف فعلا با استعداد فعالیت بخش های مقالات و اخبار کار خود را آغاز نموده است.
 
1. ان شا الله بزودی بخش های دیگر سایت اعم از تالار گفتمان/فيلم/عكس و... افتتاح خواهد شد.
 
2. عموم مقالات این سایت جدید بوده و در غالب سیر مطالعاتی برای عزیزان تهیه گشته است.
 لذا از دانش پژوهان عزیز در خواست می گردد در مطالعه مقالات همانگونه که ارائه می گردد، عنایت لازم را مبذول دارند. لازم به ذکر است مقالات ارزشمند دیگر همسنگران نیز در این سایت درج خواهد شد.
 
3. فرم های درخواست همکاری در حال پالایش و گروه بندی علاقه مندان است. لذا از ایشان تقاضا می گردد قدری سعه صدر به خرج دهند.
 
4. مقالات و دیگر تولیدات فکری ، فرهنگی و پژوهشی علاقه مندان در صورت کسب رتبه علمی پژوهشگران و اساتید جنبش مصاف در این سایت درج خواهد شد.
 
5. جنبش مصاف (جنبش مبارزه با صهیونیزم،اومانیسم و فراماسونری ) متشکل از چندین گروه و موسسه تحقیقاتی، پژوهشی وتولیدات فکری و فرهنگی است که در جبهه ای واحد و با سیاست کاری یکسان تشکیل شده است لذا موسسات و کانون های علاقه مند به عضویت در این ارتش پژوهشی می توانند تقاضا نامه خود را به همین سایت ارسال دارند در همین راستا سایت ها و تارنماهایی که در عرصه صهیونیزم پژوهی به ارائه خدمت مشغولند با عنوان "همسنگران"  از سوی این جنبش معرفی خواهند گشت و در صورت کسب رتبه علمی مورد نظر پژوهشگران مصاف از حمایت های این جنبش اعم از کلاسهای آموزشی،برگزاری همایش ها و... بهره مند خواهند گشت.

6. با توجه به اینکه این سایت روزهای آغازین کار خود را سپری می کند قطعا دارای مشکلات و نقایصی اعم از فنی و محتوایی خواهد بود لذا از عزیزان درخواست می شود بروز هرگونه مشکل را به مدیران سایت اطلاع دهند.
 
 
 
به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت صاحب الزمان که صد البته نزدیک است.
 

کلید واژه های مطلب: اطلاعیه   شماره   1   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.