العجمی عامل اصلی شهادت شصت تن از شیعیان استان دیرالزور

العجمی عامل اصلی شهادت شصت تن از شیعیان استان دیرالزور shia+muslim                   
فرماندهان داعش ، العجمی را مسئول تحریک علیه داعش ، تکفیر و مباح اعلام کردن خونشان ، معرفی کردن آنها به عنوان مزدور و مسئول اصلی جنگ بر علیه خود می‌دانند. شافی العجمی با همکاری رهبر "جیش الاسلام" و مسئول نظامی جبهه اسلامی "زهران علوش" و مسئول شرعی احرار الشام " ابو عبدالملک" ؛ رئیس هیئت سیاسی جبهه اسلامی "ابو عبدالله الحموی" را قانع کرده اند تا وارد حمله نظامی علیه داعش شود.

به گزارش مصاف خبرگزاری انباء آسیا به نقل از منابع خاص ، سلفی کویتی "شافی العجمی" که عامل اصلی شهادت شصت تن از شیعیان حطله در استان دیرالزور است را مرد شماره یک اختلافات داعش با دیگر تروریست ها معرفی کرد.
در این گزارش آمده است: فرماندهان داعش ، العجمی را مسئول تحریک علیه داعش ، تکفیر و مباح اعلام کردن خونشان ،  معرفی کردن آنها به عنوان مزدور و مسئول اصلی جنگ بر علیه خود می دانند. شافی العجمی با همکاری رهبر "جیش الاسلام" و مسئول نظامی جبهه اسلامی "زهران علوش" و مسئول شرعی احرار الشام " ابو عبدالملک" ؛ رئیس هیئت سیاسی جبهه اسلامی "ابو عبدالله الحموی" را قانع کرده اند تا وارد حمله نظامی علیه داعش شود علی رغم اینکه عبود ، داعش را از نظر فکری بسیار نزدیک به حرکت خود می دانسته است.
در ادامه آمده است: العجمی حمله ای سخت به داعش کرده و آن را متهم نموده که سعودی ها را از منصب های رهبری کنار زده و مصری ها و تونسی را مقدم داشته و به اوامر رهبر القاعده "ایمن الظواهری" پاسخ داده است. شایان ذکر است که العجمی قبلا اطلاعاتی را فاش کرده و تاکید کرده بود که موثق است، وی گفته بود: ای مردم دوهفته پیش نزدیک به هفتصد نفر از گروهک بغدادی خارج شده اند و در طول دو ماه گذشته هزار نفر از این گروه جدا شده اند

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.