ویژه نامه الکترونیکی 'انتظار و انقلاب' منتشر شد

ویژه نامه الکترونیکی                   
ویژه نامه الکترونیکی 'انتظار و انقلاب' به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ازسوی مرکز تخصصی مهدویت منتشر و در سایت این مرکز به نشانی mahdi۳۱۳.org منتشر شد.

به گزارش مصاف به نقل از خبرگزاری شبستان:
این ویژه نامه که با هدف تاثیر باور مهدویت و انتظار در پیروزی انقلاب اسلامی ایران تولید شده با همکاری اساتید مرکز تخصصی مهدویت به نگارش درآمده و دارای 8 مقاله می باشد.
انفجار نو، زمینه ساز ظهور، تولد دوباره یک ملت، موعود باوری مبنای الهی انقلاب اسلامی ایران، باور کردنی است...، ریزش بعد از رویش، در محضر امام (انقلاب ایران سرآغاز انقلاب جهانی)، عنایات حضرت مهدی(عج) به انقلاب اسلامی ایران و انقلاب ما ازجمله مقاله های این ویژه نامه الکترونیکی است.
در بخشی از مقاله "انفجار نو، زمینه ساز ظهور" که به قلم حجت الاسلام مسعود پور سید آقایی به نگارش در آمده، آمده است:
انقلاب ما به گفته ی رهبرکبیر انقلاب، امام راحل و برخی شنیدههای موثق، از الطاف امام عصر(عج) است:
"این من نبودم که به واسطه من پیروزی را به دست آوردید. خدای تبارک و تعالی در سایه امام زمان(عج) ما را پیروز کرد... چه شد که پس از مدت کمی این تحول پیدا شد؟ سابق همه چیز ما را میبردند و ما نفس نمیکشیدیم. سابق جوانهای ما را در زندان زجر میدادند و اعدام میکردند و ما قدرت حرکت نداشتیم. سابق چپاولگران همه چیز ما را چپاول میکردند و ما نفس نمیکشیدیم. چه شد که این ملت همچو متحول شد؟ جز عنایت خدا چه بود؟! ... این دست غیبی بود که این تحول را پیش آورد."

کلید واژه های مطلب: ویژه   نامه   الکترونیکی   'انتظار   و   انقلاب'   منتشر   شد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.