وزیر جنگ صهیونیستی عمق خباثت خود را به نمایش گذاشت

وزیر جنگ صهیونیستی عمق خباثت خود را به نمایش گذاشت shia muslim                   
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت: اینکه دشمنت را با دستان خود بکشی، نه لذت بخش است و نه کاری است خارق العاده سیاسی. لذت بخش آن است که کاری کنی دشمنت با دست خودش خود را از بین ببرد یا اینکه برادرش او را بکشد. این است سیاست امروز ما.

به گزارش مصاف به نقل از ابنا ـ روزنامه جمهوری اسلامی امروز در ستون جهت اطلاع خود نوشت:

* «موشه یعلون» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، در تازه‌ترین اظهارات خود عمق خباثت و شخصیت جایتكارانه مسئولین رژیم صهیونیستی را به نمایش گذاشت.

وی می‌گوید: اینكه دشمنت را با دستان خود بكشی، نه لذت بخش است و نه كاری است خارق العاده سیاسی. لذت بخش آن است كه كاری كنی دشمنت با دست خودش خود را از بین ببرد یا اینكه برادرش او را بكشد. این است سیاست امروز ما.

* شورای روابط اسلامی - آمریكایی در مراسم اخیر خود تحت عنوان "ایمان به آزادی" با تاكید بر مشكلات پیش روی مسلمانان بر نقش فعالیت اقلیت اسلامی در زمینه مبارزه با تبعیض علیه مسلمانان و اسلام هراسی تاكید كرد.

«مهدی حسین» از روزنامه نگاران انگلیسی گفت: مسلمانان آمریكایی در سایه پیشرفت‌های اقتصادی و توسعه‌ای براحتی می‌توانند مشكلات را پشت سر بگذارند، آنان موظف هستند از تمام فرصت‌های موجود برای نشان دادن چهره واقعی اسلام و پاسخ دادن به شبهه‌های رسانه‌ای موهن استفاد كنند.

«داوود ولید» مدیر اجرایی بخش میشیگان شورای روابط اسلامی آمریكایی نیز گفت: با وجود تمام تلاش‌ها برای مبارزه با اسلام هراسی، تبعیض علیه مسلمانان در مدت اخیر بسیار افزایش یافته است. وی تصریح كرد: افزایش موارد مربوط به اسلام هراسی باعث افزایش تبعیض علیه آنان شده كه این مساله به نوبه خود شكایت‌های مردمی را نیز افزایش داده است.

کلید واژه های مطلب: وزیر   جنگ   صهیونیستی   عمق   خباثت   خود   را   به   نمایش   گذاشت   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.