حزب‌الله: اسرائیل درک کرده که با قدرتی شکست ناپذیر در لبنان روبه‌روست

حزب‌الله: اسرائیل درک کرده که با قدرتی شکست ناپذیر در لبنان روبه‌روست shia muslim                   
رییس شورای اجرایی حزب‌الله با بیان اینکه اسرائیل با قدرتی در لبنان و کشورهای عربی روبروست که هرگز قادر به شکست این قدرت نیست افزود: نه تنها اسرائیل نمی‌تواند این قدرت را شکست دهد بلکه حتی در تیررس آن نیز قرار دارد.

به گزارش مصاف به نقل از ابنا ـ «سیدهاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان اعلام کرد: اسرائیل درک کرده و به خوبی می‌داند که در لبنان و کشورهای عربی با قدرت رو به فزونی روبروست که شکست آن ممکن نیست.

وی افزود: نه تنها اسرائیل نمی‌تواند این قدرت را شکست دهد بلکه حتی در تیررس آن‌ نیز قرار دارد.

شیخ صفی‌الدین در ادامه گفت: مقاومت با قدرت خود موفق شده معادلات جدیدی را رقم بزند و تمامی معادلات در منطقه را بر هم زده و وقایع جدیدی را به وجود آورد که باعث امید بشریت به آینده شده است.

در خصوص اوضاع سوریه نیز صفی الدین اعلام کرد: براساس شاخص‌های موجود حتی حمایت‌های آمریکا و کشورهای حوزه خلیج فارس نیز نتوانست سوریه را شکست دهد بلکه سوریه تاکنون استوار بوده و در حال حاضر از آینده‌ای سیاسی و انتخابات صحبت می‌کند که هیچ‌کس نمی‌تواند دخالتی در آن کند.

در خصوص شهر القلمون سوریه نیز این مسئول حزب الله عنوان داشت: دستاوردهایی که در این شهر به دست آمد دستاوردهای ساده‌ای نبود و مقاومت دستاوردهایی برای حمایت از لبنان به دست آورد که همه‌ آن‌ها چشمگیر است.

نیروهای مقاومت همواره به وظیفه خود در حمایت از لبنان و ایستادگی در برابر دشمنی‌های اسرائیل عمل می‌کنند.

وی ادامه داد: کسانی که امروز از مقاومت انتقاد می‌کنند در حقیقت همان کسانی هستند که وقتی مقاومت در برابر دشمنی‌های اسرائیل ایستادگی می‌کرد هم از مقاومت انتقاد می‌کردند چرا که هدف آن‌ها یکی است و آن عقب‌نشینی مقاومت و هدف قرار دادن لبنان است، اما باید بگویم مقاومت به فضل قدرتی که دارد هرگز اجازه‌ چنین توطئه‌هایی را نمی‌دهد.

کلید واژه های مطلب: حزب‌الله      اسرائیل   درک   کرده   که   با   قدرتی   شکست   ناپذیر   در   لبنان   روبه‌روست   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.