سردار نقدی: ملت ما تسلیم استکبار نمی‌شود

سردار نقدی: ملت ما تسلیم استکبار نمی‌شود shia muslim                   
رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: در تمدن اسلامی ما نیاز به الگوی منحصر به فردی داریم که به ورزشکاران خود ارائه دهیم تا برای پیدا کردن الگوها مقلد و پیرو کورکورانه دیگران نشویم و به واسطه معرفی همین الگوها چند میلیون جوان را که از تعالی غافل شده‌اند و سرگرم دعواهای خود با توهین و بی‌ارزش‌ها شده‌اند، جدا کنیم.

به گزارش مصاف،به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، سردار محمدرضا نقدی در یادواره ملی سردار شهید حسن غازی، شهید شاخص قشر ورزشکار کشور و 1086 شهید ورزشکار استان اصفهان در سالن کوثر شهدای ارتش با اشاره به لزوم استمرار راه شهدا، گفت: ما امروز ماموریتی داریم که باید با نام و یاد شهدا و برپاداری سنت نیکوی یادواره شهدا این ماموریت را به پیش ببریم.

وی با تاکید بر اینکه جوانان مسلمان ایران 35 سال گذشته با دست خالی به مصاف پلید پهلوی رفتند، گفت: در کشوری که 50 هزار مستشار آمریکایی وجود داشت و ساواک اجازه هرگونه آزادی را از مردان و زنان ایرانی گرفته بود انقلاب ما پیروز شد. همین جوانان در روزگاری که آمریکایی‌ها بعد از شکست در انقلاب اسلامی، رژیم بعثی را به جنگ با ما وا داشت تا ملت ما را به زانو در آورد یک تنه با دست خالی در مقابل همه ابرقدرت‌ها ایستادند و اینها اتمام حجتی بود برای ما که باید از آن درس بگیریم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور در ادامه گفت: هر کس که می‌گوید امکان ایستادگی در برابر آمریکا نیست و می‌خواهد کشور را در مقابل ابرقدرت‌های به هم پیوسته به تسلیم وا دارد شهدا برای او اتمام حجت هستند.

سردار نقدی گفت: استکبار جهانی می‌خواهد انقلاب را در خود هضم کند و به خیال باطل خود ملت ما را وادار به تسلیم کند در حالیکه ملت ما تسلیم شدنی نیست و راه شهدا را همچنان ادامه خواهد داد.

وی با اشاره به گرامیداشت یاد شهید غازی، فرهنگ شهید غازی را فرهنگ مقام‌پرستی و معرفت‌پرستی و عاشق شهرت و آوازه ورزشکاری ندانست و گفت: او همان خضوع و تواضعی را که در خانواده داشت در همه مراحل زندگی خود همچون ورزش به همراه داشت، عظمتی که انسان‌ها را مبهوت خود می‌کرد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود: امروز حرکت ورزشی ما به رسانه‌های زرد و شایعه‌های عجیب و غریب، بدگمانی‌ها و دوری گزیدن از اخلاق اسلامی و انسانی آلوده شده است و ورزشکاران را سرگرم مادیات دنیا کرده به گونه‌ای که انسان‌ها و ورزشکاران را بر اساس پول قیمت‌گذاری می‌کنند در حالیکه ورزش ما امروز به یک الگو نیاز دارد.

سردار نقدی ادامه داد: این آلودگی‌ها که ورزش ما را از اصالت خود دور می‌کند و آن را به سمت جاذبه‌های بی‌ارزش می‌کشاند به واسطه‌ی ورود الگوهای وارداتی غربی است در حالیکه ما نباید اجازه دهیم در آن غرق شویم تا بتوانیم به ماموریت مهم امروزمان که از ماموریت انقلاب و دفاع مقدس بزرگتر است و آن ایجاد تمدن اسلامی است، برسیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود: در این تمدن اسلامی ما نیاز به الگوی منحصر به فردی داریم که به ورزشکاران خود ارائه دهیم تا برای پیدا کردن الگوها مقلد و پیرو کورکورانه دیگران نشویم و به واسطه معرفی همین الگوها چند میلیون جوان را که از تعالی غافل شده‌اند و سرگرم دعواهای خود با توهین و بی‌ارزش‌ها شده‌اند، جدا کنیم.

وی شهید غازی را انسانی بریده از دنیا معرفی کرد و گفت: ما باید انسان‌هایی اینگونه تربیت کنیم که هیچ منصب دنیایی برای آنها ارزش نباشد.

سردار نقدی تاکید کرد: بر همه ماست که این گنجینه و فرهنگ عظیم معارف شهدا را عرضه کنیم و در دسترس جامعه قرار دهیم تا نگذاریم جامعه دنباله‌روی فرهنگ غرب شود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: اگر ما ورزش‌های مختلف را از غرب گرفته‌ایم نباید اجازه دهیم فرهنگ آنها نیز به دنبال ورزش به کشور ما رخنه کند، بلکه باید با ترویج فرهنگ شهید غازی‌ها، فرهنگ اسلامی خود را مروج باشیم، فرهنگی که در سالن‌های ورزشی و استادیوم‌ها هیچگاه هتاکی، توهین و فحش نمی‌دهند.

وی ادامه داد: امروز کسانی که در حوزه ورزش خدمت می‌کنند باید بدانند که ما در دنیای ورزش نیازی به استقراض الگو از غرب نداریم و خود الگوهای بزرگی همچون شهید غازی داریم که درس‌های بزرگی را به ما می‌دهند.

 در یادواره ملی سردار شهید حسن غازی که با حضور مسئولین کشوری از وزارت ورزش و جوانان و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سالن کوثر شهدای ارتش اصفهان برگزار شد، از کتاب «شقایق عاشق» در مورد این شهید و همچنین تمبر یادبود این شهید بزرگوار رونمایی شد.

کلید واژه های مطلب: سردار   نقدی      ملت   ما   تسلیم   استکبار   نمی‌شود   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.