قدرت تشیع دشمن را عصبانی کرده است/توطئه بر علیه مذهب تشیع

قدرت تشیع دشمن را عصبانی کرده است/توطئه بر علیه مذهب تشیع shia muslim                   
توطئه بر علیه مذهب تشیع

 به گزارش مصاف به نقل ازخبرگزاری شبستان: نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران با اشاره به جایگاه تشیع گفت: امروزه تشیع در اوج قدرت خود قرار دارد و به همین دلیل توطئه‌های بسیاری علیه آن صورت می‌گیرد.

 معاون اول رئیس جمهور پنجشنبه شب (10 دی) در ادامه برنامه‌های سفر خود به قم، با حجت‌الاسلام شهرستانی نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران دیدار و گفتگو کرد.


حجت‌الاسلام شهرستانی در این دیدار با اشاره به موضوع مسائل فرهنگی در کشور گفت: یکی از مسائل مهم رفع مشکلات فرهنگی در کشور است که باید دولت اهتمام ویژه‌ای داشته باشد.


وی افزود: باید نسبت به این موضوع و رفع آن اهتمام داشته باشیم و چاره اندیشی کنیم تا دشمن به اهداف خود نرسد.


نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران با اشاره به سیاست اشتباه گذشته در خصوص فرزند کمتر گفت: در گذشته شعار فرزند کمتر زندگی بهتر ارائه می‌شد که این امر با نظر رهبر معظم انقلاب اصلاح شد.


وی تصریح کرد: نباید اجازه داد تا تحدید جمعیت رخ داده و مشکلات گسترده در این زمینه به وجود آید و همگان در رفع این مشکل مسئول‌اند.


حجت‌الاسلام شهرستان با اشاره به جایگاه تشیع گفت: امروزه تشیع در اوج قدرت خود قرار دارد و به همین دلیل توطئه‌های بسیاری علیه آن صورت می‌گیرد.


نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران گفت: متاسفانه رسانه‌های گسترده با زبان‌های مختلفی بر علیه مذهب تشیع فعالیت می‌کنند و می‌کوشند تا از این طریق ضربه بزنند.


وی گفت: مسائل عقیدتی و فکری از مسائل اقتصادی اهمیت بیشتری دارد و دشمن نیز بر روی این موضوع دست گذاشته که امیدواریم همه فعالیت کرده تا شاهد رفع مشکلات باشیم.

کلید واژه های مطلب: قدرت   تشیع   دشمن   را   عصبانی   کرده   است   توطئه   بر   علیه   مذهب   تشیع   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.