پاداش آمریکا به تروریست‌های سوریه + تصاویر

پاداش آمریکا به تروریست‌های سوریه + تصاویر shia muslim                   
مقام‌های آمریکایی که خواستند نامشان فاش نشود، گفتند: کمک‌های آمریکا به شورای نظامی مخالفان سوریه به رهبری ژنرال سلیم ادریس از ترکیه به سوریه ارسال شده است.

به گزارش مصاف به نقل از مشرق، پس از گذشت بیش از یک ماه از تصرف انبارهای شورشیان سوریه به دست شبه‌نظامیان افراطی که به قطع ناگهانی کمک‌های غرب به مخالفان سوری منجر شد، مقام‌های آمریکایی اعلام کردند که واشنگتن ارسال کمک‌های "غیر کشنده" به شورشیان را از سر گرفته است.

منا‌بع آمریکایی گفتند، ارسال تجهیزات ارتباطاتی و دیگر وسایل نظامی غیر کشنده تنها برای گروه‌های مخالف سوری میانه رو ارسال می‌شود!

این اقدام، مخالفان سوری را تقویت و حمایت می‌کند. مخالفان پس از آنکه شبه‌نظامیان افراطی پایگاه‌هایشان در نزدیکی مرز ترکیه را که تحت کنترل یکی از رهبران مورد حمایت آمریکا بود، تصرف کردند، شاهد کاهش کمک‌های بین‌المللی بودند.

البته می‌توان به این مساله به عنوان پاداش آمریکا به مخالفان سوری برای شرکت در مذاکرات صلح کنونی با دولت بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در ژنو نیز نگاه کرد.

مقام‌های مذکور که خواستند نامشان فاش نشود، گفتند: کمک‌های آمریکا به شورای نظامی مخالفان سوریه به رهبری ژنرال سلیم ادریس از ترکیه به سوریه ارسال شده است.

آن‌ها تاکید کردند که توقف ارسال این تجهیزات در ماه گذشته میلادی تنها یک اقدام پیشگیرانه بود تا دولت باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا بتواند بار دیگر مسائل امنیتی را بازبینی کند.

مقام‌های آمریکایی افزودند، کمک‌های مستقیم و غیر کشنده آمریکا به گروه‌های اسلام‌گراهای مخالف با القاعده نیز احتمالا به‌زودی از سر گرفته می‌شود. آن‌ها هیچ اشاره‌ای به کمک‌های کشنده همچون مهمات نکردند.

کلید واژه های مطلب: پاداش   آمریکا   به   تروریست‌های   سوریه         تصاویر   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.