برنامه صهیونیست‌ها برای حمله به مسجد الاقصی

برنامه صهیونیست‌ها برای حمله به مسجد الاقصی shia+muslim                   
مفتی قدس درباره تصمیم صهیونیست‌های تندرو برای یورش بزرگ امروز (پنجشنبه ) به صحن‌های مسجد الاقصی هشدار داد .

به گزارش مصاف به نقل از العالم ،شیخ محمد حسین، مفتی قدس و اراضی فلسطینی درباره فراخوان سازمان های صهیونیستی موسوم به "نهادهای حامی ساخت معبد یهودی" برای یورش به مسجد الاقصی در روز پنجشنبه و به اهتزاز درآوردن پرچم‌های رژیم صهیونیستی در صحن‌ های آن هشدار دادند .
شیخ حسین در بیانیه‌ای اعلام کرد: مقام های رژیم اشغالگر قدس مسئول عواقب و پیامدهای تعرض صهیونیست های افراطی به مسجد مبارک الاقصی هستند .
وی تاکید کرد: این اقدام صهیونیست ‌ها در راستای ادامه جنایت ها برای یهودی سازی مقدسات اسلامی صورت می گیرد .
شیخ حسین از امت اسلامی و عربی و تمامی فلسطینیان ساکن قدس و اطراف آن و همچنین فلسطینیان ساکن سرزمین‌های اشغالی سال 48 خواست به سوی مسجد الاقصی بشتابند و با بستن کمربند امنیتی در اطراف آن و نمازگزاردن در همه صحن‌ها اجازه هتک حرمت را به صهیونیست‌ها ندهند .
مفتی قدس تصریح کرد: سیاست های مقامات اشغالگر و حمایت آن ها از این تندروها با آموزه های ادیان آسمانی و قوانین بین‌ المللی که بر حفظ حرمت اماکن عبادی تاکید می‌کند در تناقض است .
شیخ حسین از همه کشورهای عربی و اسلامی خواست به ویژه در سایه سکوت محافل بین ‌المللی در قبال تجاوزات صهیونیست ها به حقوق فلسطینیان برای حمایت از مقدسات اسلامی فلسطین همکاری کنند.
نهادها و سازمان های تندرو صهیونیستی در روزهای گذشته با توزیع اعلامیه ‌هایی در پایگاه‌ های اینترنتی خواستار یورش جمعی به مسجد الاقصی در روز پنجشنبه شدند.

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.